RC0201JR-0768KP
MFR.Part #
RC0201JR-0768KP
JLCPCB Part #
C7038358
Description
-55℃~+125℃ 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS