RC0201JR-073K6P
MFR.Part #
RC0201JR-073K6P
JLCPCB Part #
C6750790
Description
-55℃~+125℃ 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS