RC0201JR-07390KP
MFR.Part #
RC0201JR-07390KP
JLCPCB Part #
C5716651
Description
-55℃~+125℃ 390kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS