RC0201JR-07330RP
MFR.Part #
RC0201JR-07330RP
JLCPCB Part #
C6638145
Description
-55℃~+125℃ 330Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS