RC0201JR-0724RP
MFR.Part #
RC0201JR-0724RP
JLCPCB Part #
C7273892
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS