RC0201JR-07180RP
MFR.Part #
RC0201JR-07180RP
JLCPCB Part #
C5716642
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS