RC0201JR-0713KL
MFR.Part #
RC0201JR-0713KL
JLCPCB Part #
C295830
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS