RC0201JR-0712KL
MFR.Part #
RC0201JR-0712KL
JLCPCB Part #
C138116
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS