RC0201JR-07120KP
MFR.Part #
RC0201JR-07120KP
JLCPCB Part #
C6263487
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS