RC0201FR-13680KL
MFR.Part #
RC0201FR-13680KL
JLCPCB Part #
C5716634
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS