RC0201FR-135K49L
MFR.Part #
RC0201FR-135K49L
JLCPCB Part #
C6263475
Description
-55℃~+125℃ 5.49kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS