RC0201FR-13576RL
MFR.Part #
RC0201FR-13576RL
JLCPCB Part #
C6165048
Description
-55℃~+125℃ 50mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS