RC0201FR-13549RL
MFR.Part #
RC0201FR-13549RL
JLCPCB Part #
C7038342
Description
-55℃~+125℃ 50mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS