RC0201FR-1339R2L
MFR.Part #
RC0201FR-1339R2L
JLCPCB Part #
C6638109
Description
-55℃~+125℃ 39.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS