RC0201FR-13365RL
MFR.Part #
RC0201FR-13365RL
JLCPCB Part #
C5858791
Description
-55℃~+125℃ 365Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS