RC0201FR-1327RL
MFR.Part #
RC0201FR-1327RL
JLCPCB Part #
C6961493
Description
-55℃~+125℃ 27Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS