RC0201FR-13243KL
MFR.Part #
RC0201FR-13243KL
JLCPCB Part #
C6263461
Description
-55℃~+125℃ 243kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS