RC0201FR-1323K2L
MFR.Part #
RC0201FR-1323K2L
JLCPCB Part #
C7038336
Description
-55℃~+125℃ 23.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS