RC0201FR-13220KL
MFR.Part #
RC0201FR-13220KL
JLCPCB Part #
C7334271
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS