RC0201FR-13147KL
MFR.Part #
RC0201FR-13147KL
JLCPCB Part #
C5842747
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS