RC0201FR-1310KL
MFR.Part #
RC0201FR-1310KL
JLCPCB Part #
C6373588
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS