RC0201FR-0790K9L
MFR.Part #
RC0201FR-0790K9L
JLCPCB Part #
C138121
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS