RC0201FR-07909KP
MFR.Part #
RC0201FR-07909KP
JLCPCB Part #
C5842741
Description
-55℃~+125℃ 50mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS