RC0201FR-07845RP
MFR.Part #
RC0201FR-07845RP
JLCPCB Part #
C5716607
Description
-55℃~+125℃ 50mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS