RC0201FR-07845KP
MFR.Part #
RC0201FR-07845KP
JLCPCB Part #
C7038315
Description
-55℃~+125℃ 50mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS