RC0201FR-07825KP
MFR.Part #
RC0201FR-07825KP
JLCPCB Part #
C7334258
Description
-55℃~+125℃ 50mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS