RC0201FR-076K19L
MFR.Part #
RC0201FR-076K19L
JLCPCB Part #
C138126
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS