RC0201FR-0769R8P
MFR.Part #
RC0201FR-0769R8P
JLCPCB Part #
C7334250
Description
-55℃~+125℃ 50mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS