RC0201FR-07681KP
MFR.Part #
RC0201FR-07681KP
JLCPCB Part #
C6961416
Description
-55℃~+125℃ 50mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS