RC0201FR-07634RP
MFR.Part #
RC0201FR-07634RP
JLCPCB Part #
C7273794
Description
-55℃~+125℃ 50mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS