RC0201FR-075R49L
MFR.Part #
RC0201FR-075R49L
JLCPCB Part #
C7038302
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+125℃ 5.49Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS