RC0201FR-075K62P
MFR.Part #
RC0201FR-075K62P
JLCPCB Part #
C6637975
Description
-55℃~+125℃ 5.62kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS