RC0201FR-0759RP
MFR.Part #
RC0201FR-0759RP
JLCPCB Part #
C7038296
Description
-55℃~+125℃ 50mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS