RC0201FR-0759RL
MFR.Part #
RC0201FR-0759RL
JLCPCB Part #
C474778
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS