RC0201FR-07576RL
MFR.Part #
RC0201FR-07576RL
JLCPCB Part #
C155747
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS