RC0201FR-0756K2L
MFR.Part #
RC0201FR-0756K2L
JLCPCB Part #
C327383
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS