RC0201FR-07549KP
MFR.Part #
RC0201FR-07549KP
JLCPCB Part #
C7334242
Description
-55℃~+125℃ 50mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS