RC0201FR-0752R3P
MFR.Part #
RC0201FR-0752R3P
JLCPCB Part #
C5842721
Description
-55℃~+125℃ 50mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS