RC0201FR-0752K3P
MFR.Part #
RC0201FR-0752K3P
JLCPCB Part #
C7038288
Description
-55℃~+125℃ 50mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS