RC0201FR-07523KP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201FR-07523KP
JLCPCB Part #
C6263433
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS