RC0201FR-0751K1P
MFR.Part #
RC0201FR-0751K1P
JLCPCB Part #
C7334235
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS