RC0201FR-07510KP
MFR.Part #
RC0201FR-07510KP
JLCPCB Part #
C5842715
Description
-55℃~+125℃ 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS