RC0201FR-074K22P
MFR.Part #
RC0201FR-074K22P
JLCPCB Part #
C6164994
Description
-55℃~+125℃ 4.22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS