RC0201FR-0749R9L
MFR.Part #
RC0201FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C155744
Description
-55℃~+125℃ 25V 49.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS