RC0201FR-07499KL
MFR.Part #
RC0201FR-07499KL
JLCPCB Part #
C138138
Description
-55℃~+125℃ 25V 499kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS