RC0201FR-0746K4P
MFR.Part #
RC0201FR-0746K4P
JLCPCB Part #
C6164990
Description
-55℃~+125℃ 46.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS