RC0201FR-0743R2L
MFR.Part #
RC0201FR-0743R2L
JLCPCB Part #
C854574
Description
-55℃~+125℃ 25V 43.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS