RC0201FR-07402KP
MFR.Part #
RC0201FR-07402KP
JLCPCB Part #
C5858698
Description
-55℃~+125℃ 402kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS