RC0201FR-07402KL
MFR.Part #
RC0201FR-07402KL
JLCPCB Part #
C273291
Description
-55℃~+125℃ 25V 402kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS