RC0201FR-073K9L
MFR.Part #
RC0201FR-073K9L
JLCPCB Part #
C273280
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.9kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS